Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Радивилівщині до бюджету сплачено понад 170 млн гривень ПДФО

опубліковано 18 вересня 2023 о 12:04

Упродовж восьми місяців 2023 року працедавці Радивилівщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 170,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО  перевищує  показники минулого року на 23,1 млн гривень.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 134,7 млн гривень, що більше як у січні-серпні минулого року на 20,6 млн гривень.

До державного бюджету надійшло 35,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб (+ 5,5 млн гривень до восьми місяців минулого року).

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які нараховують та виплачують доходи на користь фізичних осіб, зобов’язані утримати податок на доходи фізичних осіб та сплатити його до бюджету. Податок нараховується податковими агентами за ставкою 18 % від доходів громадян – зарплат, премій, інших додаткових виплат та виплат за договорами цивільно-правового характеру. 

 В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і тіньова економіка завдають невиправної шкоди обороноздатності країни. Тож звертаємось до роботодавців: дотримуйтесь законодавства про оплату праці та працюйте лише у правовому полі.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX