Упродовж січня-серпня 2023 року суб’єкти господарювання – платники єдиного податку Гощанщини сплатили до місцевих бюджетів 17,8 млн грн єдиного податку.
Найбільшу суму надходжень цього платежу до бюджетів громад забезпечили фізособи – підприємці: їх внесок - 11,5 млн гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету майже 2,5 млн грн, а сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 3,8 млн грн єдиного податку.
Податківці нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету, а це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.
Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож, податківці закликають суб’єктів господарювання своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів.
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»