Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Із легальних доходів костопільчан до бюджету сплачено майже 321 млн гривень ПДФО

опубліковано 23 жовтня 2023 о 10:28

За січень-вересень 2023 рік надходження  податку на доходи фізичних осіб від платників Костопільщини склали 320,9 млн гривень.

Із зазначеної суми - 67,4 млн грн спрямовано до Державного бюджету країни. Решту коштів, а саме 253,5 млн грн, спрямовано для фінансування потреб місцевих бюджетів громад.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у податковій службі наголошують, що обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»