Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Місцеві громади Зарічненщини отримали в розпорядження майже 257 тис грн податку на нерухомість

опубліковано 12 лютого 2024 о 11:38

Власники об’єктів нерухомості Зарічненщини протягом січня 2024 року сплатили  до місцевих бюджетів 256,9 тис млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Надходження до місцевого бюджету  забезпечено юридичними особами в сумі 198,5 тис грн, від фізичних осіб надійшло  58,4 тис грн податку.

Фахівці податкової служби нагадують, що фізичні особи мають можливість переглянути сформовані податкові повідомлення-рішення щодо сум нарахованих їм податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в Електронному кабінеті платника, скориставшись  меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua та через вебпортал ДПС. Вхід до  приватної частини Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Податківці також звертають увагу, у разі подання платником податку контролюючому органу правовстановлюючих документів на нерухоме майно, відомості про яке відсутні у базі даних інформаційних систем ДПС, сплата податку фізичними особами здійснюється на підставі поданих платником відомостей до отримання контролюючим органом відомостей від органів державної реєстрації прав на нерухоме майно про перехід права власності на об’єкт оподаткування.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»