Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Млинівщині платниками податків сплачено за землю майже 1,1 млн гривень

опубліковано 12 лютого 2024 о 11:52

Протягом січня 2024 року землевласники та користувачі земельних ресурсів Млинівщини сплатили до бюджетів територіальних громад 1092 тис гривень.

Найбільші суми забезпечили суб'єкти господарювання-юридичні особи – 815 тис гривень. Фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 277 тис гривень.

У податковій службі нагадують, що підтримка у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, виконання повноважень у соціальній сфері та фінансування оборонних заходів можливі лише за умови бюджетної стабільності громад. Очевидно, що сумління та податковий внесок кожного платника податків до місцевого бюджету надзвичайно важливі.

Звертаємо увагу, що фізичні особи (громадяни) – платники плати за землю мають право письмово або в електронній формі засобами електронного зв’язку звернутися до контролюючого органу за своїм місцем реєстрації у контролюючих органах або за місцем знаходження земельних ділянок, у тому числі право на яку фізична особа має як власник земельної частки (паю), для проведення звірки даних. 

Крім того, фізичні особи, з використанням кваліфікованого електронного підпису, мають можливість переглянути сформовані податкові повідомлення-рішення щодо сум нарахованих їм податкових зобов’язань з плати за землю, в меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»