Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Особливості реєстрації РРО/ПРРО та використання мобільного застосунку «Моя податкова»

опубліковано 04 березня 2024 о 11:57

У Дубровицькій ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області відбувся телефонний сеанс «гаряча лінія» на тему «Особливості реєстрації РРО/ПРРО та використання мобільного застосунку «Моя податкова»». На запитання платників відповідав начальник Дубровицької ДПІ Олег Клюйко.

Під час «гарячої лінії» посадовець  поінформував, що реєстрація реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків. Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання подає до контролюючого органу заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-РРО (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-РРО).

Посадовець  роз’яснив, що  реєстрація програмного РРО (далі –ПРРО) здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316605), що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет.

Він також розповів про безкоштовний застосунок «Моя податкова», який можна завантажити на смартфон, як на платформі Android, так й iOS. При цьому відмітив, що частина сервісів додатку доступні без ідентифікації: перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку. Інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП – ДіяПідпис, SmartID від Приватбанку та інші.

Додзвонювачі отримали фахові відповіді на всі запитання відповідно заявленої тематики.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»