Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Суб’єкти господарювання Сарненщини з початку року зареєстрували 146 РРО/ПРРО

опубліковано 04 березня 2025 о 17:02

Упродовж  січня-лютого 2025 року субєки господарювання Сарненського району зареєстрували 39 класичних РРО та 107 програмних РРО. 

Всього ж суб’єкти господарювання Сарненщини використовують у своїй діяльності 2934 РРО та/або ПРРО, з яких переважна більшість - це ПРРО (1933 одиниць). 

Фахівці податкової служби нагадують підприємцям про встановлений законодавством обов’язок проведення розрахунків з покупцями товарів (послуг) із застосуванням РРО/ПРРО та видачу відповідних розрахункових документів, фіскальних чеків. 

Також звертають увагу, що Державна податкова служба України пропонує суб’єктам господарювання безкоштовний ПРРО від ДПС, який розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах ДПС. 

З актуальними матеріалами щодо застосування РРО та ПРРО можна ознайомитись на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО».