На сьогодні в Україні майже 70 тисяч дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Менше, ніж третина з них позбавлена шансу на усиновлення, коментують компетентні органи. У решти дітей немає спеціального статусу, бо юридично вони перебувають під опікою родичів
В Україні цей день не є вихідним, але для дітей завжди виглядав особливо святково: це веселі заходи, концерти, смаколики, початок літніх канікул. Втім, в умовах карантинних заходів розважального підтексту у святі цьогоріч мало.
Саме тому, для реальної допомоги діткам та підтримання їх здоров’я в умовах обмеження традиційного святкування Дня захисту дітей, вирішено забезпечити діток фруктами, вітамінами, печивом, якісною питною водою та спортінвентарем, а також придбано побутову техніку для забезпечення якісного зберігання продуктів для малечі.
Все це стало можливим завдяки відрахуванню кожним податківцем частинки своєї заробітної плати у фонд соціальної допомоги дітям.
Всього надано допомогу на суму близько 40 000 грн :
Центру реабілітації та паліативної допомоги м.Рівне на суму 4200 грн.;
Рівненському навчально-реабілітаційному центру м.Рівне на суму 32000 грн.;
Клеванській спеціальній школі Рівненського району на суму 1000 грн.;
Чудельській спеціальній школі №2 Сарненського р-ну на суму 2400 грн.;
Небайдужість та чуйність наших колег надає впевненості, що об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від гіркоти, розчарувань і зневіри. Адже саме від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини.
Голова Ради
профспілки Тетяна ПОДСАДА