1Шановні працівники засобів масової інформації!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!
Ваша робота вимагає професіоналізму і повсякденної творчості. То ж нехай Ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, а журналістська праця дарує масу цікавих фактів, унікальних новин, постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.
Зичу Вам, шановні журналісти, щоб на професійному шляху не було перешкод, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я та творче довголіття. Нехай з Вами завжди будуть щирі друзі, а вдома оточує тепло і любов рідних людей! Щастя Вам і благополуччя!
З повагою
Начальник ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй