Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Понад 86 мільйонів гривень отримали місцеві скарбниці Рівненщини від роздрібного продажу підакцизних товарів

25.09.2020

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, протягом січня-серпня  поточного року платниками Рівненщини сплачено 86,5 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 7,3 млн. грн. перевищує минулорічні показники. В області зареєстровано 2375 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних та тютюнових виробів, та 52 суб’єкти,  які  реалізують пальне.

Керівник  податкової служби області Віталій Чуй зазначає, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів займає вагоме місце у податкових надходженнях до місцевих бюджетів Рівненщини поряд із податком на доходи фізичних осіб, податком на майно та єдиним податком. Тому, для забезпечення повноти сплати цього податку важливу роль відіграє активна позиція, як керівників територіальних громад щодо легалізації бізнесу, так і жителів громади, які можуть контролювати сплату суб’єктами господарювання акцизного податку шляхом вимоги фіскальних чеків  у продавців.

Податківці нагадують, що платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування такі підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ тощо.

Головне управління ДПС у Рівненській області