Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запитувачі публічної інформації цікавились у податківців сплатою податків

опубліковано 03 березня 2021 о 11:42

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” Головним управлінням ДПС у Рівненській області забезпечено розгляд документів з проханням надати публічну інформацію.

Так, станом на 01.03.2021 до Головного управління ДПС у Рівненській області поштою та електронною поштою надійшло 29 таких документів, за результатами розгляду яких надано відповіді на всі запити відповідно до вимог чинного законодавства України.

За категоріями запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб – 21 (або 72 %), відповідно від юридичних – 8 (або 28 %).

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо: діяльності суб’єктів господарювання; надання копій документів; відомостей про третіх осіб; надання інформації по сплаті податків.

Звертаємо увагу, що ознайомитись з інформацією щодо доступу до публічної інформації можна за посиланням https://rv.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/.

 

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»: https://t.me/infoTAXbot