- Головна
- Прес-центр
- Новини
- Про використання усіх наявних ресурсів для наповнення місцевих бюджетів – під час робочої зустрічі в ГУ ДПС в області
Про використання усіх наявних ресурсів для наповнення місцевих бюджетів – під час робочої зустрічі в ГУ ДПС в області
опубліковано 02 червня 2021 о 14:27
![](/data/material/000/374/472547/photo.jpg)
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області відбулась робоча зустріч начальника ГУ ДПС в області Віталія Чуя з представниками Громадської ради при відомстві та Ради ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області, під час якої обговорили питання підготовки проведення засідання Громадської ради при Головному управлінні, формування порядку денного та співпраці у питаннях роз’яснення податкових новацій.
Було вирішено винести на розгляд чергового засідання Громадської ради питання щодо підсумків проведення кампанії декларування доходів громадян, одержаних у 2020 році, співпраці з Регіональним відділенням
Фонду державного майна в області та територіальними громадами задля використання усіх наявних ресурсів для наповнення місцевих бюджетів.
Заступник голови АППУ в області Лариса Садова також винесла на обговорення питання підготовки до регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники податків», зупинившись на основних критеріях відбору та етапах проведення конкурсу.