В Головному управлінні ДПС у Рівненській області відбулося засідання обласної рейтингової комісії «Сумлінні платники податків-2020».
До складу рейтингової комісії увійшли керівники головних управлінь та департаментів облдержадміністрації, податкової служби, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій. Очолює комісію Голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Рівненській області Маріян Года.
Податкова служба області приймає активну участь в організації проведення Всеукраїнського рейтингу „Сумлінні платники податків”. Як зазначив начальник ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, сумлінний платник податків - це справді знакова постать суспільного масштабу, як у вимірі економічному, так і в соціальному і морально-етичному сенсі. Адже сьогодні нікого не треба переконувати, що незалежна, потужна країна створюється завдяки саме сумлінним платникам податків.
В рядах переможців рейтингу представлені практично всі регіони та галузі Рівненщини.
Нагадаємо, що щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.