Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запитували – відповідаємо

опубліковано 29 червня 2021 о 09:26

Яка відповідальність для суб’єкта господарювання, якщо під час фактичної перевірки встановлено відсутність документів, що підтверджують облік та походження товару?

Згідно з п.12 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання зобов’язані  вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку та  надати контролюючим органам під час проведення перевірки документи (у паперовій або електронній формі), які підтверджують облік та походження товарів, що на момент перевірки знаходяться у місці продажу (господарському об'єкті).

За дане порушення передбачено відповідальність згідно 20 Закону №265 застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості не облікованих товарів за цінами реалізації, але не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 гривень) та 1020 гривень за не ведення обліку.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»