Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 110 млн гривень податку на нерухоме майно надійшло від платників Рівненщини з початку року

опубліковано 26 жовтня 2021 о 10:48

Упродовж січня-вересня 2021 року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів області 110 млн гривень. Це перевищило надходження  відповідного періоду минулого року сплата на 32,3 млн гривень.

Власники нерухомості – юридичні особи спрямували на розвиток територіальних громад 67,6 млн грн податку на нерухоме майно. Приріст до січня-вересня минулого року склав 23,8 млн грн (плюс 54 відсотка).

Жителі області перерахували за нерухомість майже 42,4 млн грн цього платежу, що перевищило минулорічні надходження дев’яти  місяців на 8,5 млн гривень.

В податковій службі області нагадують громадянам, власникам нерухомого майно, що відповідно із  вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення – рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінці ДПС України у мережі Фейсбук. Запрошуємо вас приєднатися: https://www.facebook.com/TaxUkraine  

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX