Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На підтримку українських військових жителі Рівненщини сплатили понад 38 мільйонів гривень

опубліковано 03 лютого 2022 о 13:06

У січні поточного року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Рівненщини перерахували до бюджету 38,6  млн грн військового збору, що на 4,0 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомила заступник начальника  Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк.

Відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок щодо сплати податків до бюджету, забезпечує стабільне надходження до бюджету військового збору, зазначає Надія Друзюк.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Водночас звертаємо увагу, що громадяни, які в минулому році отримали доходи, з яких не сплачено податки, зобов’язані до 1 травня поточного року задекларувати такі доходи, подавши річну податкову декларацію. Задекларований податок та військовий збір слід сплатити до 01 серпня цього року.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX