Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Режим роботи контролюючих органів щодо приймання податкової звітності та інших документів на час воєнного стану

опубліковано 15 березня 2022 о 10:26

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Державна податкова служба України (далі – ДПС) працює в оперативному режимі (окрім центрів обслуговування платників) та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

Для отримання інформаційно-довідкових послуг та консультацій платники податків можуть звертатися до Контакт-центрів ІДД ДПС за тел.: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Для громадян, які перебувають за межами України така інформація надається Контакт-центром за номером +380 44 454 16 13 зі стаціонарного або мобільного телефону.

У територіальних органах ДПС працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків https://tax.gov.ua/data/files/266745.docx.
Звертаємо увагу, що доступні електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет працюють, але з певними обмеженнями, що зумовлено необхідністю захисту прав платників.

Іформацію щодо особливостей роботи електронних сервісів можна отримти перейшовши за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576184.html.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”