Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 4,5 мільйона гривень

опубліковано 20 квітня 2022 о 09:05

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за січень - березень  2022 року за право  оптової, роздрібної торгівлі та зберігання  підакцизних товарів суб’єкти господарювання області сплатили  до місцевих бюджетів 4,5 млн гривень.

Податкова служба області нагадує платникам, що 7 березня 2022 вступив в дію Закон України  № 2118-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану».

Зокрема підрозділ 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України доповнено пунктом 69.10 такого змісту:

вважаються діючими ліцензії, по яких до припинення або скасування воєнного стану на території України не сплачено черговий платіж за ліцензію та/або закінчився термін дії ліцензії на право:

виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах;

виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Обов’язки щодо сплати чергових платежів/дії щодо продовження ліцензії мають бути виконані суб’єктом господарювання протягом 30 днів, наступних за днем припинення або скасування воєнного стану в Україні.

В умовах воєнного стану  бюджетна стабільність  залежить від сумління кожного платника податків, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Рівненській області і звертаються до юридичних осіб, котрі провадять діяльність, та громадян своєчасно розраховуватися із бюджетом.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX