Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

«Спрощенці» Рівненщини додали бюджетам територіальних громад понад 415 мільйонів гривень

опубліковано 13 червня 2022 о 10:18

У січні-травні 2022 року до місцевих бюджетів області надійшло  415,2 млн грн єдиного податку. Сума залученого громадами єдиного податку на 15,4 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці-фізичні особи. Їх внесок  – 330,3 млн грн єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 58,4 млн грн цього платежу. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети  на 26,5 млн грн єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Рівненській області. Тож,  податківці  просять усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX