Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Рівненщині місцеві бюджети отримали 42,3 млн грн податку на нерухоме майно

опубліковано 15 червня 2022 о 08:15

В  Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що у січні – травні 2022 року платники податків Рівненщини сплатили до бюджету 42,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Зокрема, у поточному році громадяни сплатили 3,2 млн грн, а юридичні особи – 39,1 млн грн податку на нерухоме майно.

Податківці звертають увагу жителів області, що платники - фізичні особи у 2022 році сплачують податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2021 рік. При цьому сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою або квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв. м, і будинком, площею більше 120 кв. метрів. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв. м, тобто податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри.

З метою усунення розбіжностей щодо даних, наявних в органах ДПС про власників майна та площ, платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися до Центрів обслуговування платників та провести звірку даних щодо: об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

Адреси центрів обслуговування платників за посиланням: https://rv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda.

 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX