Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Рівненщині суб’єкти господарювання використовують 5760 програмних РРО

опубліковано 24 серпня 2022 о 08:40

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що у період з 01 серпня 2020 року по 01 серпня 2022 року 4582 суб’єктів господарювання області скористались новітніми технологіями та зареєстрували 5760 програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО).

Найбільшими прихильниками новітньої касової техніки є фізичні особи – підприємці – вони використовують у своїй діяльності 5565 ПРРО.

Навіть у важкий воєнний період платники краю продовжують тримати економічний фронт. Зокрема, за березень-липень поточного року суб’єкти господарювання зареєстрували 230 ПРРО, з них 217  використовують фізичні особи.

Нагадаємо, що з 01 серпня 2020 року платники податків при розрахунках зі споживачами, поряд з традиційними касовими апаратами, можуть застосовувати ПРРО, яке можна встановити на комп’ютер, смартфон чи планшет. ДПС було розроблено безкоштовне програмне рішення, яке доступне кожному на безкоштовній основі. Здійснити реєстрацію ПРРО можна в електронному вигляді за допомогою безкоштовного сервісу «Електронний кабінет». Скористатись таким рішенням можна за посиланням:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення питань з приводу реєстрації ПРРО за допомогою Електронного кабінету,  платники мають можливість звернутися до фахівців Головного управління ДПС в  області за номером телефону (0362) 692-628 або до Центрів обслуговування платників (https://rv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda).

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX