Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Отримати відповіді на свої питання платники можуть у Головному управлінні ДПС у Рівненській області

опубліковано 15 березня 2023 о 04:12

Податкова служба продовжує політику відкритості та прозорості у своїй діяльності. Саме тому акцент зроблено на комунікаціях з бізнесом та громадськістю, адже якщо вчасно отримати інформацію, то є можливість оперативно вирішити питання. Проблему простіше вирішити на момент її виникнення, ніж потім розбирати її наслідки.

Платники податків Рівненщини можуть отримати консультаційну підтримку фахівців ГУ ДПС в області різними шляхами комунікацій, зокрема шляхом звернень, доступу до публічної інформації, звернення на  «гарячі лінії» тощо.

Так, за січень-лютий 2023 року до ГУ ДПС в області поштою та електронною поштою надійшло 44 запити на отримання публічної інформації та 31 звернення громадян. Найчастіше платники зверталися з питань: надання копій документів; зупинки реєстрації податкових накладних; критеріїв ризиковості платника податків; податкового боргу;  надання інформації по сплаті податків, зокрема сплати земельного податку та інших.

Крім того, на Комунікаційну платформу податкової служби області впродовж двох місяців поточного року надійшло 44 запити від платників податків з питань застосування  норм податкового законодавства.

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу, що для отримання консультацій щодо сплати податків, зборів та платежів, подання звітності чи з будь - якого іншого питання, що належить до компетенції ДПС, платники податків можуть звернутися на відповідні «гарячі лінії», які працюють у територіальних органах ДПС: 

https://tax.gov.ua/others/kontakti/garyachi-linii-teritorial.

Нагадуємо, що в Головному управлінні ДПС у Рівненській області функціонує 

комунікаційна податкова платформа. Саме такий формат співпраці допомагає активізувати комунікацію між податковою службою та представниками інститутів громадського суспільства і бізнес-асоціацій. Тож, якщо у вас є питання, які потребують оперативного вирішення, надішліть звернення на електронну скриньку:  rv.ikc@tax.gov.ua. Провідні фахівці ГУ ДПС розглянуть ваш запит та нададуть зворотню реакцію. За вашим бажанням подальша комунікація відбуватиметься в режимі онлайн чи офлайн.

Сторінка ГУ ДПС у Рівненській області у мережі Facebook:

 https://www.facebook.com/tax.rivne.