У Головному управлінні ДПС у Рівненській області відбувся черговий вебінар з питань використання безкоштовного мобільного застосунку «Моя податкова». Начальник управління податкових сервісів Ірина Клинова ознайомила платників податків з функціоналом застосунку та розказала про переваги його застосування.
Податківець звернула увагу, що мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС можна завантажити на телефони на платформі Android та iOS, і він є простим та зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.
Ірина Клинова продемонструвала як у застосунку можна отримати інформацію про: адресу реєстрації та фактичне місце проживання; обʼєкти оподаткування; обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР); стан розрахунків з бюджетом.
Також платники дізнались, що у розділі «Послуги» доступно: направлення запиту на отримання відомостей про суми виплачених доходів; подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова знижка). А у розділі «Повідомлення» доступні: квитанції; відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків; інформація з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору; листи контролюючого органу.
Крім того, посадовець звернула увагу на зручність подання декларації про майновий стан і доходи, зокрема з метою отримання податкової знижки, через цей застосунок та отримання інформації з реєстрів ДПС: платників ПДВ; страхувальників; платників єдиного податку; неприбуткових установ та організацій.
Ірина Клинова запропонувала платникам долучитись до користувачів цього зручного сервісу та, завдяки його використанню, спростити взаємодію з податковою службою.