Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Записатись в електронну чергу до Центру обслуговування платників можна зателефонувавши до Контакт-центру ДПС

опубліковано 02 січня 2025 о 11:38

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що спланувати та організувати свій візит до податкових органів можна зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 501 007 (підменю 6 – записатись в електронну чергу). 

З переліком адміністративних послуг та інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на субсайті ГУ ДПС в області (https://rv.tax.gov.ua ) у розділі «Адміністративні послуги».

Звертаємо увагу, що фізичні та юридичні особи можуть отримувати у Контакт-центрі ДПС такі послуги, як: запис в електронну чергу до центрів обслуговування платників для отримання адміністративних послуг; замовити зворотній зв’язок через Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс; озвучується можливість в автоматичному режимі оцінити якість отриманих послуг.

Також впроваджено режим Call-Ьаск для втрачених дзвінків Контакт-центру ДПС;

  • - удосконалено сферу застосування голосових повідомлень;
  • - забезпечено повідомлення про номер у черзі на IVR;
  • - передбачено можливість автоматизованого проведення розсилок з використанням інформації про звернення, що надходили до Контакт-центру ДПС, а також іншої інформації про абонентів, що дає можливість інформувати платників про наявність податкового боргу.

Запрошуємо платників податків користуватися даними сервісами!