Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про перехід з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації у програмному забезпеченні «ІІТ Користувач ЦСК-1»

опубліковано 30 квітня 2021 о 10:56

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу, що у зв’язку з актуальністю питання щодо переходу з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації у програмному забезпеченні «ІІТ Користувач ЦСК-1» (під час генерації особистих ключів), кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС доповнено
 "Настанову користувача" пунктом 7 «Перехід на ЗНКІ за електронним запитом».

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань, а також відповіді на них розміщені в освітньому серіалі за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature/seria-1---faq-z-e-pidpisu.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX