Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За 8 місяців 2021 року військовий збір від платників Дубенського району перевищив 35 мільйонів гривень

опубліковано 14 вересня 2021 о 11:46

Упродовж січня-серпня 2021 року, на допомогу українським армійцям, платники податків Дубенського району перерахували до держбюджету 35 млн 397,3 тис грн військового збору. Про це повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області Алла Панчук.

При цьому посадовець наголошує, що сплачені на розвиток та модернізацію української армії кошти на 51,3 відсотків або на 12 млн  грн перевищують суму військового збору, перераховану впродовж січня-серпня минулого року.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Перелік об’єктів оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»