Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На розвиток територіальних громад Радивилівщини землевласники спрямували понад 11 млн грн земельної плати

опубліковано 18 жовтня 2022 о 15:43

Упродовж дев’яти місяців цього року платники податків перерахували до місцевих бюджетів Радивилівщини 11,2 млн грн плати за землю. Цей показник збільшився на 1 млн грн або 9,8 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Майже 83 відсотки цього платежу – внесок юридичних осіб. Вони перерахували з початку року 9,3 млн грн плати за землю, а це плюс до трьох кварталів минулого року – майже 1,5 млн гривень.

Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 1,9 млн грн земельної плати. 

Нагадаємо, Земельний кодекс України передбачає, що використання землі в Україні є платним. Податковий кодекс України визначає плату за землю як обов’язковий платіж у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, саме час провести звірку в Центрі обслуговування платників, - звертають увагу в податківці Радивилівської ДПІ.   

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи будь-якого гаджета.

 

 Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»