Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звітність в електронній формі

опубліковано 23 листопада 2022 о 14:59

Демидівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області звертає увагу платників податків на переваги подання звітності в електронній формі. До таких переваг, зокрема, відносяться: економія часу, вибір часу здачі звітності, зручного для вас, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства, автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Демидівська державна податкова інспекція нагадує, що для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі – ЕКП), скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смарт-пристроїв, сервіс працює безкоштовно. За допомогою цього електронного сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/  з використання електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Нагадуємо, що  працівниками ЦОП Демидівської ДПІ надаються консультації та практична допомога в користуванні «Електронним кабінетом». 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»