Про електронні сервіси ДПС, які створені для зручності як суб’єктів господарювання, так і громадян, під час чергового тренінгу в ДПІ у м. Рівному розповіла відвідувачам Центру обслуговування платників начальник податкової інспекції Людмила Сучик.
В ході заходу посадовець продемонструвала у доступній формі зручність і простоту роботи в Електронному кабінеті та акцентувала увагу платників на перевагах подання звітності в електронному вигляді, зазначивши, що обираючи дистанційне електронне звітування, платники отримують економію робочого часу; арифметичний контроль за показниками податкової звітності; гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок; підтвердження доставки звітності (податковий орган надсилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами комунікаційного зв'язку); постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх змін у податковому законодавстві; конфіденційність інформації; автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів; оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі та ряд інших переваг.
Також Людмила Сучик повідомила присутнім про продовження терміну одноразового (спеціального) добровільного декларування до 1 березня 2023 року та нагадала про право на податкову знижку, яку громадяни можуть отримати за понесені у 2021 році витрати, подавши декларацію про майновий стан і доходи до кінця цього року.
На завершення навчання фахівці ДПІ надали платникам податків практичну допомогу при поданні звітності в електронному вигляді.