Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Березнівські землевласники і землекористувачі сплатили 3 млн грн плати за землю

опубліковано 17 березня 2023 о 10:00

Упродовж січня-лютого 2023 року до бюджетів громад території обслуговування Березнівської ДПІ сплачено 3,0 млн грн плати за землю. Зокрема, юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 2,6 млн грн, а фізичні особи - 0,4 млн  грн плати за землю.

Податківці зазначають, що відповідно до пункту 286.2 статті 286 Податкового кодексу України, у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі, платники плати за землю (крім фізичних осіб), разом з поданням податкової декларації з плати за землю на поточний рік повинні подавати витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. В подальшому для визначення розміру плати за землю використовується нормативна грошова оцінка землі з урахуванням коефіцієнту індексації.  

Фахівці Березнівської ДПІ звертають увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці  також нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленої законодавством, неприпустимості виплати її у “конверті”, адже від цього напряму залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка військових та ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX