Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 1 млн грн земельного податку

опубліковано 17 березня 2023 о 10:07

Упродовж січня-лютого 2023 року платники податків Демидівської та Боремельської громад перерахували до місцевих бюджетів 1070,4 тис гривень плати за землю.

Зокрема, юридичні особи спрямували до бюджетів громад  898 тис гривень, а фізичні особи - 172,3 тис гривень цього платежу. 

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Звертаємо увагу, що земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади, в якій вони проживають. Тому кожен громадянин, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток свого краю.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»