Податківці Радивилівщини надають підприємцям практичні поради з питань застосування РРО/ПРРО, зокрема фізичними особами-підприємцями, в тому числі платниками єдиного податку ІІ-ІV груп.
Під час чергового навчального тренінгу головний державний інспектор Тетяна Радченко надала практичну допомогу платникам податків у реєстрації ПРРО.
Посадовець поінформувала підприємців про переваги та функціональні можливості ПРРО від ДПС, серед яких: відкриття/закриття/автозакриття зміни; формування, реєстрація, видача чеків; додавання товарів/послуг у чек з номенклатури або вручну; друк та відправка фіскальних чеків покупцям на електронну пошту/месенджери; ведення довідників номенклатури (експорт/імпорт даних); ведення довідника ставок податків; використання сканера штрихкодів; додавання штрихкоду марки акцизного податку; різні форми розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована); оформлення знижки/повернення товару на окремий товар/чек; формування та перегляд X-звіту, Z-звіту; відправка Z-звіту до фіскального сервера; перехід/вихід у/з режиму офлайн із можливістю збереження/передачі даних до фіскального сервера.
Також вона звернула увагу, що торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги) та роз’яснила порядок ведення обліку товарних запасів.