Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про податкову знижку інформували платників Рівного

опубліковано 10 липня 2024 о 10:43

Днями головний державний інспектор ДПІ у м.Рівному Головного управління ДПС у Рівненській області  Олена Польща провела  для  платників податків тренінг щодо  використання електронних сервісів податкової служби.

Серед питань, які розглянули під час навчання, був порядок отримання громадянами податкової знижки з використанням сервісу Електронний кабінет.

Під час тренінгу посадовець зазначила, що податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а так само резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має  про це відмітку у паспорті.

Податківець відмітила, що під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування податком на доходи фізичних осіб визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках передбачених законом,- обов’язкових страхових внесків до державного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.

Олена Польща звернула увагу, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного  за  звітним,  не  скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Фахівець детально поінформувала громадян про витрати, які можна включати до податкової знижки, порядок подання податкової декларацій про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, розповіла про переваги використання електронних сервісів ДПС, безкоштовного мобільного застосунку «Моя податкова».

Кожен бажаючий отримав практичну допомогу з використання Е-кабінету.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»