Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники м. Рівного сплатили майже 81 млн грн роздрібного акцизу

опубліковано 16 грудня 2024 о 15:55

За підсумками січня-листопада 2024 року до місцевого бюджету м. Рівного сплачено 80,7 млн гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Порівнюючи з аналогічним періодом 2023 року, надходження акцизного податку зросли на 10,1 млн гривень.

Нагадуємо, для роздрібного продажу підакцизної продукції на кожне місце торгівлі необхідно оформити відповідну ліцензію, а розрахунки проводити через касовий апарат або програмний РРО. Для отримання ліцензії необхідно звернутися до податкової служби за місцем діяльності або подати заяву в електронному вигляді.

Більше інформації про реєстрацію і застосування  РРО та програмних РРО читайте за посиланнями: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/

https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.