Головне управління ДПС
у Рівненській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Поліський ліс поповнив бюджет держави на понад 145,5 мільйонів гривень

опубліковано 23 грудня 2020 о 10:01

Понад 95,6 млн. грн. податків за користування лісовими ресурсами Рівненщини поповнили місцеву скарбницю та 49,9  млн. грн. надійшло в державний бюджет України. Загальна сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період на 17 млн. грн.

Як зазначив   начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй, що рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери області, соціальних програм та спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Отож  новообрані представники місцевої влади мають можливість не тільки використати надходження, отримані, зокрема, від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на соціальний розвиток власних територій, але й планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету.

Також повідомляємо, що Законом України від від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до ст.256 ПКУ в частині зміни ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсі за заготівлю деревини основних і неосновних лісових порід.