В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що на даний час реєстратори розрахункових операцій використовують 3172 суб’єктів господарювання Рівненщини.
З них 322 - зареєстрували програмні реєстратори розрахункових операцій. Серед тих, хто зареєстрував програмні РРО: 310 - фізичні особи – підприємці та 12- юридичні особи.
Нагадаємо, що платники податків при розрахунках зі споживачами починаючи з 01 серпня 2020 року поряд з традиційними РРО, тобто касовими апаратами, можуть застосовувати ПРРО. Програмний РРО має чимало переваг перед класичним. Зокрема, він може функціонувати на різних пристроях – комп’ютері, планшеті чи телефоні, надсилати чеки покупцям на їхній телефон, а наданий ДПС України ПРРО ще й безкоштовний.
Робота всіх ПРРО базується на використанні режиму онлайн, тобто потребує стабільного з’єднання з Інтернет.
Інформацією стосовно новацій застосування РРО та ПРРО можна ознайомитися в банері «Програмні РРО» за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Звертаємо увагу, що фахівці податкової служби області щоденно з 14.00 до 15.00 години за телефоном (0362) 692-628 консультують з питань впровадження програмних РРО.