У приміщенні Головного управління податкової служби регіону відбулася робоча зустріч начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя з заступником голови Ради ТВ АППУ в Рівненській області Ларисою Садовою.
В ході зустрічі, зокрема, обговорювались питання проведення щорічного Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків».
Лариса Садова зазначила, що Рівненським територіальним відділенням АППУ накопичений великий досвід спільної з податківцями роботи по моніторингу застосування та вдосконаленню податкового законодавства. Пріоритетним напрямком спільної діяльності є забезпечення можливості участі бізнесу в обговоренні законопроектів в сфері оподаткування, підготовці пропозицій до законопроектів та нормативних документів, спрямованих на зниження податкового тиску на платників податків. Особливої уваги заслуговує також спільна робота з організації проведення Рейтингу «Сумлінні платники податків», і зараз виникла необхідність зміни Критеріїв оцінювання та номінацій Рейтингу на Всеукраїнському та обласному рівнях.
В свою чергу, Віталій Чуй наголосив, що на Рівненщині налагоджена тісна і тривала співпраця між податковою службою та представництвом Асоціації платників податків у напрямку покращення інвестиційного клімату та створення сприятливих умов для ведення бізнесу, та висловив сподівання на подальшу консструктивну взаємодію.