Черговий вебінар для платників податків провели податківці Рівненщини
опубліковано 22 червня 2021 о 11:52
![](/data/material/000/378/476933/photo.jpg)
Головне управління ДПС у Рівненській області продовжує проводити вебінари, під час яких платники інформуються про актуальні питання та зміни податкового законодавства. Днями за участі заступника начальника податкової служби області Надії Друзюк та фахівців ГУ ДПС в області було проведено вебінар на тему: «Актуальні питань податкового законодавства, зокрема щодо ПДВ, місцевих податків і зборів та застосування РРО». На початку навчання Надія Друзюк зазначила, що фахівці Головного управління продовжуватимуть надавати роз’яснення платникам податків в режимі он – лайн на YouTube каналі та запросила учасників заходу приєднатись до сторінок ДПС в соцмережах, щоб щоденно отримувати корисну інформацію щодо податкового законодавства та анонси подій.
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»