Не зважаючи на складні погодні умови, у Рівному відбулося святкування з нагоди Дня 30 річчя Незалежності України.
Декілька сотень мешканців Рівненщини пройшли урочистою ходою від Свято-Покровського собору до майдану Незалежності. Попереду пішої колони ветерани АТО/ООС несли великий український стяг. Його довжина –30 метрів. Це уособлення 30-річного шляху Української держави.
До урочистої ходи долучилися голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його заступники, представники облради, міськради, керівництво податкової служби області, військові, волонтери, правоохоронці, працівники ДСНС, спортсмени, а також громадськість.
«Відзначення 30-річчя Незалежності розпочали з молитви та шани. Ці хлопці віддали за Україну найдорожче – життя. Вони боролися за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вони боролися за наше майбутнє. Друзі, молитвою, добрим словом, згадайте кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину. Герої – не вмирають!» - звернувся голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Відбулася панахида за загиблими за Україну. Пам'ять всіх, чиє життя обірвалося в різні роки у боротьбі за незалежність, вшанували хвилиною мовчання.