Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкова амністія: встигніть скористатись пільговою ставкою щодо іноземних активів

опубліковано 04 лютого 2022 о 10:49

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані станом на 01.01.2021 належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи, як: грошові кошти, валютні цінності, цінні папери, рухоме та нерухоме майна в Україні та закордоном.

Зверніть увагу, що 1 березня 2022 року завершується період одноразового (спеціального) добровільного декларування іноземних активів за пільговою ставкою 7%. У подальшому до завершення кампанії, тобто з 01.03.22 до 01.09.22, валютні цінності, розміщені на рахунках в іноземних банках, можна буде легалізувати, сплативши 9% від суми активу.   

Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

Консультації та роз’яснення щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування можна отримати в Центрах обслуговування платників або за телефоном «гарячої лінії»  - (0362) 692-528.


Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінці ДПС України у мережі Фейсбук  https://www.facebook.com/TaxUkraine