Платники ПДВ Рівненщини за підсумками 2023 року сплатили до держбюджету 2 млрд 313 мільйонів гривень податку на додану вартість. Зазначений показник на 77,5 млн грн перевищив надходження ПДВ за 2022 рік. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко.
Керівник податкової служби області зазначив, що позитивна динаміка в надходженні податку на додану вартість є результатом сумлінної діяльності більшості суб’єктів господарювання, а також ефективної роботи податкової служби, направленої на своєчасну протидію процесам ухилення від оподаткування.
Головне управління ДПС у Рівненській області дякує відповідальним платникам, які сумлінно виконують свої податкові зобов’язання, тим самим фінансово підтримуючи обороноздатність країни.