Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Громади Дубенщини отримали в розпорядження майже 5,5 млн гривень плати за землю

опубліковано 31 березня 2023 о 08:44

Протягом січня-лютого 2023 року платники податків, які обслуговуються Дубенською ДПІ, перерахували до місцевих бюджетів громад 5499 тис гривень плати за землю. Цей показник збільшився на 167 тис гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 4542 тис гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності.  В свою чергу, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 957 тис  гривень.

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен громадянин, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через  Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Дубенської ДПІ

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX