Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сплата майнових податків забезпечила надходження до бюджетів Дубенського району на суму 106,5 млн гривень

опубліковано 20 листопада 2023 о 10:38

З початку року власники майна, як фізичні, так і юридичні особи, забезпечили надходження до бюджетів громад Дубенського району в  сумі 106,5 млн гривень. Це на 27,5 млн гривень більше, ніж у січні-жовтні  минулого року. 

Зокрема, найбільшу суму до місцевих бюджетів спрямували власники та користувачі землі. Так, за січень-жовтень до скарбниць надійшло 83 млн гривень плати за землю. З цієї суми 62,2 млн гривень сплатили юридичні особи, решту – 20,8 млн гривень – фізичні особи.

На 61% зросла сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, порівняно з відповідним показником минулого року. За наданою інформацією, власники нерухомості перерахували до бюджетів територіальних громад 23 млн гривень. Юридичні особи забезпечили 11,5 млн гривень, збільшивши темп приросту на 1,9 млн гривень. Фізичні особи–власники нерухомості спрямували до бюджетів територіальних громад також 11,5 млн гривень, що на 6,8 млн гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Платники транспортного податку сплатили до бюджетів громад  460 тис гривень цього платежу.

Нагадаємо, що податок на майно є важливим інструментом наповнення місцевих бюджетів. Він включає податок на нерухоме майно, плату за землю (складається із земельного податку та орендної плати за землю) і транспортний податок.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX